Aktuálně

 1    2  3  4  5  6  7  8  9   ... >  

9.11.2018 Video z Pohádkového lesa

Video z Pohádkového lesa

Určitě jste si všimli, že v sobotu mezi vámi v lese běhala jedna nepohádková postava s kamerou v ruce. Byl to Dušan Mihalečko a ten pro vás všechny natočil a sestříhal video Pohádkový bajkový les - snad se tam najde každá poháková postava, nebo maska, která v sobotu na Zděřině byla. A jestli ne, tak nezoufejte, rok uteče jako voda, a zase se sejdeme. Hezkou zimu v sedle kola. PEDÁLU ZDAR!


5.11.2018 Pohádkový les

Pohádkový les

Užili jste si v sobotu Pohádkový les? Velké poděkování patří celé partě okolo Pítrs Bikes nejen za závod, ale i za večerní vyhlášení výsledků. Les na Zděřině se odpoledne a navečer proměnil v pohádku. Potkat jste mohli Pata a Mata, králíky z klobouku, Křemílka a Vochomůrku, vlka s Karkulkou, perníkovou chaloupku a spoustu dalších pohádkových postav a rekvizit. V nefalšovaném starověkém hradu jste mohli ochutnat pravou pohádkovou Pizzu (díky Pizza Don Peppe), zajíst ji pravými pohádkovými koláčky (díky Kvíčerovské pekárně) a zapít pohádkovým čajem, kávou a svařákem (díky Pítrs Bikes). Závodit přišli Sněhurka a sedmdesát trpaslíků, Teletubbies, potkali jsme tam ovečku, berušku, krokodýla, jednorožce i dalmatina. Prostě pohádkový a zvířecí les, jak má být. I na večerním slavnostním vyhlášení vítězů to bylo bezchybně zorganizované od týmu Pítrs Bikes. Prostě luxus. Fotky najdete ve fotogalerii, video bude co nevidět. Poděkování patří všem pořadatelům, ředitelům závodů i těm, kdo jim s tím pomáhali, sponzorům, a hlavně vám všem - závodníkům. Byli jste skvělí. Díky, díky, díky. Tak zase za rok :-D


3.11.2018 Pohádkový bajkový les

Pohádkový bajkový les

V sobotu 3. 11. 2018 se pojede poslední nebodovaný závod - Pohádkový bajkový les, který se bude letos konat nově v Polici nad Metují, Zděřině. Součástí bude také závěrečné vyhlášení a banket, který se bude konat v Pellyho domech.

Závodní kancelář pro vás bude v sobotu otevřena od 13:30 a start prvního závodu proběhne ve 14:30. Více informací o závodu najdete ZDE. Připravte si originální obleky, masky či doplňky v pohádkovém stylu, ty nejlepší budou odměněny! Během závodu je také zajištěno občerstvení pro všechny ve formě teplého čaje, sladkostí a pizzy. Závěrečné vyhlášení výsledků a banket bude probíhat od 17:00 v Pellyho domech. Těšíme se!


18.10.2018 Hronov

Hronov

Máme za sebou poslední závod Středečního poháru, který se konal v Hronově. Na start se za krásného počasí postavilo 169 závodníků. Tratě byly technicky náročné, ale všichni to zvládli na výbornou. Fotogalerii najdete tady. Výsledky jednotlivého závodu najdete zde a celkové výsledky tady, kde najdete i výsledky týmové soutěže, kteoru vyhrál tým Pítrs bikes team s 2322 body! Na druhém místě se umístil tým Apache Loko Trutnov s 2300 body a třetí pozici obsadil tým MTB Spartak Vrchlabí s 2091 body. Gratulujeme! :) Teď už nás čeká jen společné setkání 3. listopadu v Pellyho domech v Polici nad Metují, kde proběhne slavností vyhlášení a celkové zakončení 23. ročníku. Těšíme se a pedálu zdar!


11.10.2018 Police nad Metují

Police nad Metují

Letošní ročník Středečního poháru je opravdu vyvedený. I v půlce října jsme odstartovali za krásného teplého počasí a účastníků bylo 191. Tentokrát jsme „bajkovali“ na trasách v Polici nad Metují, kde se společně setkáme i 3. listopadu na slavnostním vyhlášení v Pellyho domech. Na fotografie ze včerejšího závodu se můžete podívat ZDE. Výsledky tu a celkové výsledky tady, kde najdete i týmovou soutěž.


4.10.2018 Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem

Máme za sebou další středu a poprvé ve Dvoře Králové. I přes to, že počasí nebylo zrovna ideální a chvílemi pršelo, na start se postavilo 168 závodníků a závodnic a věříme, že si každý vychutnal nové trasy, které byly vedeny z větší části v lese. Fotogalerii ze závodů si můžete prohlédnout zde. Výsledky včerejšího závodu najdete tady a celkové výsledky tady. Za týden se uvidíme v Polici nad Metují a těšíme se na vaši účast.  


3.10.2018 Dnes ve Dvoře Králové

Dnes ve Dvoře Králové

Tak jsme se dočkali a máme tu další středu a s ní další závody tentokrát ve Dvoře Králové. V tomto městě se pojede poprvé. Více si přečtěte zde.


27.9.2018 Adršpach

Adršpach

Čtvrtá středa v našem poháru se konala v Adršpachu v krásném prostředí s přímým výhledem na skály. I přes ochlazení ,které přišlo, se na start postavilo krásných 170 závodníků. Na fotky se můžete podívat tady. Výsledky ze závodu jsou zde a celkové výsledky tady. Příští středu se na vás budeme těšit poprvé ve Dvoře Králové nad Labem, veškeré informace najdete v propozicích. Nezapomeňte, že začínáme už o hodinu dříve! Budeme se na vás těšit a snad nám počasí bude zase přát.


20.9.2018 Malé Svatoňovice / Odolov

Malé Svatoňovice / Odolov

Jako každou středu v letošním ročníku nám prozatím počasí přálo a bylo opravdu nádherně. Nechat si ujít závod za tak pěkného počasí a v tak krásné přírodě byla opravdu velká škoda. Na závod se postavilo neuvěřitelných 213 závodníků. Fotografie ze závodu si můžete prohlídnout tady. Výsledky z jednotlivého závodu najdete zde a celkové výsledky tady. Těšíme se na další středu, tentokrát v Adršpachu.


18.9.2018 STŘEDA NA ODOLOVĚ

STŘEDA NA ODOLOVĚ

Vypadá to, že nás čeká další krásna a prosluněná středa jako stvořená na bajkování. Neseď teda doma a dojeď za náma na další super závod a vychutnej si s náma skvělou atmosféru, tentokrát v Malých Svatoňovicích na Odolově. Mapu závodu, parkování a další potřebné informace najdeš tady.


1_Apache - Apache Bike4u Cup 2014
2_BP Lumen - Apache Bike4u Cup 2014
3_Barta.bike - Apache Bike4u Cup 2014
3_Bike4U - Apache Bike4u Cup 2014
3_SR Suntour - Apache Bike4u Cup 2014
3_teasi - Apache Bike4u Cup 2014
4_crono - Apache Bike4u Cup 2014
6_kinetic - Apache Bike4u Cup 2014
7_weldtite - Apache Bike4u Cup 2014
8_tf2 - Apache Bike4u Cup 2014
9_dirtwash - Apache Bike4u Cup 2014
1_Koolstop - Apache Bike4u Cup 2014
2_Kovys - Apache Bike4u Cup 2014
5_pitrs - Apache Bike4u Cup 2014
6_blue fly - Apache Bike4u Cup 2014
7_loko trutnov - Apache Bike4u Cup 2014
7_redpoint - Apache Bike4u Cup 2014
9_trutnov_trails - Apache Bike4u Cup 2014
1_Úpice - Apache Bike4u Cup 2014
KH Kraj - Apache Bike4u Cup 2014

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz