Aktuálně

 1    2  3  4  5  6  7  8  9   ... >  

4.11.2019 Slavnostní zakončení

Slavnostní zakončení

Letošní seriál jsme zakončili nejlépe, jak jsme mohli. V sobotu jsme si společně zazávodili na olympiádě, kterou pro vás připravila celá parta kolem Petra Sulzbachera "Pítrsáci" a jim patří velké díky za skvělou přípravu nejen závodu, ale i za večerní vyhlášení, které jsme tak mohli uskutečnit v Pellyho domech. Atmosféra byla skvělá celé odpoledne i přes upršené počasí. Děti si mohli zasoutěžit na jednotlivých stanovištích a po splnění úkolů si společně opéct buřty. Po ukončení olympiády jsme se přesunuli do Pellyho domů, kde už bylo vše nachystané na slavnostní vyhlášení. Při vstupu každý dostal tričko s tématikou letošního "středečáku" a zábava mohla začít. Na úvod nechybělo skvělé vystoupení baletek a baleťáku, které si pro vás připravili opět Pítrs Bikes. Byl to nezapomenutelný zážitek :) Zazpívali jsme si bikerskou hymnu, vyhlásili ty nejlepší ve všech kategoriích a těšili se na bohatou tombolu, kde hlavní cenou bylo kolo značky Qayron. A jak to celé probíhalo se můžete podívat tady. Všem pořadatelům, sponzorům, ředitelům závodů děkujeme a těšíme se na vás všechny zase za rok na startu! Pedálu zdar.


17.10.2019 Hronov

Hronov

Máme za sebou poslední závod 24. ročníku seriálu horských kol Qayron Cup, jehož záštitu nám poskytl náměstek hejtmana Královehradeckého kraje Ing. Aleš Cabicar a my mu tímto moc děkujeme. Na včerejším startu se sešlo 176 závodníků a závodnic. Tratě byly technicky náročné a vzhledem k tomu, že bylo po dešti, tak zároveň kluzké. Naštěstí to všichni zvládli bez větší újmy. Na výsledky můžete mrknout tady a celkové výsledky pak tady. Fotogalerii najdete zde a zde. Nezapomeňte, že nás čeká poslední nebodovaný závod v Polici nad Metují a to už 2. 11. Časový harmonogram najdete tady. Tak pedálu zdar!


14.10.2019 Závěrečný sranda závod a vyhlášení poháru (Pítrsiáda v Pellyho domech)

Závěrečný sranda závod a vyhlášení poháru (Pítrsiáda v Pellyho domech)

Nezapomeňte, už 2. 11. 2019 nás čeká slavnostní vyhlášení celého seriálu Qayron Cup Středečního poháru, a to v Pellyho domech, v Polici nad Metují. Vše ale odstartujeme již v poledne parádním závodem, který se ponese v duchu „PÍTRSIÁDY, kde se zdokonalíme v různých sportovních i nesportovních disciplínách. Chybět nebude slavnostní nástup, zapálení „pítrsiádních ohňů“, občerstvení, opékaní buřtů …. Jedna velká prosba, letos přijeďte v dresech svých oddílů, kola dle uvážení, mohou být standartní, retro nebo i kosmická.  

A až si užijeme těchto radovánek a ohně dohoří, přesuneme se do Pellyho domů, kde proběhne slavností vyhlášení celého poháru. Těšit se můžete i na zlatý hřeb večera v podání pořadatelů. Přesný časový harmonogram naleznete v sekci „Vyhlášení výsledků“. Těšíme se na společně strávenou bajkovou sobotu. Bližší informace najdete tady.


11.10.2019 Police nad Metují

Police nad Metují

Tak a je to zase tady. Bikerské stezky pomalu zapadávají listím a sezóna se blíží k úplnému závěru. Předposlední závod se jel v Polici nad Metují...počasí moc nepřálo a cesty byly rozbahněné. I tak se nás sešlo necelých 180. Výsledky najdete tady a celkové výsledky tady. Nezapomeňte na poslední závod ve středu v Hronově. Má být hezky, tak si užjeme závěr celého seriálu Qayron Cup. Pedálu zdar!


3.10.2019 Červený Kostelec

Červený Kostelec

Návrat do Červeného Kostelce byl upršený, počasí moc nepřálo, ale i přesto se nás sešlo přes 190 závodníků všech věkových kategorií. Děti se se zmoklou tratí popasovaly parádně a byla to tak pro ně perfetní výzva. Fotografie si můžete prohlédnout ve dvou složkách tady a tady. Výsledky z daného závodu najdete zde. Průběžně vkládáme i výsledky týmové soutěže. Čekají nás poslední dva bodované závody. Tak si zapište do kalendáře další středu v Polici nad Metují. Pedálu zdar!


26.9.2019 Adršpach

Adršpach

Středečák se přehoupl do své druhé poloviny a nás v "Ádru" zastihl pravý podzim. Chvílemi pršelo, ale i přes to se nás na startu sešlo přes 180 závodníků včetně odrážedel. Fotogalerie je rozdělena do dvou částí tady a tady. Výsledky jednotlivých kategorií najdete tady a celkové výsledky tady. Příští týden se vracíme po letech do Červeného Kostelce. Snad nám počasí bude přát a my si užijeme parádní závod. Tak přijďte :)


20.9.2019 Teplice

Teplice

Středa v Teplicích byla už krásně podzimní. Na startu se nás sešlo přes 180. Tratě byly technicky náročné, ale všichni zabojovali a užili jsme si tak krásné odpoledne. Výsledky najdete tady a fotogalerie je rozdělena do dvou částí, tady tady. Další závod pojedeme v Adršpachu, tak doražte!


16.9.2019 Pálenka

Pálenka

Ve středu 2. září 2019 se jel druhý závod Středečáku a to na Pálence ve Rtyni v Podkrkonoší. Ředitel závodu nachystal absolutně skvělé podmínky v podobě krásného počasí a skvělých tratí. Sešlo se nás neuvěřitelných 236 bajkerů a bajkerek. Výsledky závodu najdete tady. Prohlídnou si můžete fotogalerii jak dětí, tak dospělých. Těšíme se, že se uvidíme již tuto středu v Teplicích a to minimálně ve stejném počtu! Ještě stále máte šanci přihlásit se na celý seriál a to jak online, tak na místě.


6.9.2019 Odolov

Odolov

Ve středu jsme se po roce opět sešli na startu Středečního poháru a odstartovali jsme tak seriál sedmi závodů. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a proto se nás sešlo krásných 211 bajkerů a bajkerek všech věkových kategorií. Výsledky z prvního závodu najdete tady. Fotogalerii najdete tady. Stále máte možnost přihlásit se na celý seriál online. Děkujeme všem za úžasné odpoledne a krásnou atmosféru a sejdeme se opět ve středu, tentokrát ve Rtyni v Podkrkonoší.


8.8.2019 Začínáme!

Začínáme!

Necelý měsíc nás dělí od prvního závodu seriálu Středečního poháru, letos poprvé nazvaného Qayron Cup 2019. Pokud chcete být součástí a užít si parádní podzim na kole, v sedmi různých městech, každou středu, tak není nic jednoduššího, než se přihlásit. On-line přihlášky na celý seriál najdete tady. Kdo chce ušetřit na startovném a ušetřit si starosti s vyplňováním přímo na místě, ať neváhá a přihlásí se. Závodníky mladší 18ti let prosíme vzít si s sebou Souhlas zákonného zástupce, který najdete tady a odevzdáte na místě při registraci. Startovné na celý seriál je 400 Kč pro děti a 700 Kč pro dospělé. Co vše je v ceně a o kolik je dražší přihlášení až na místě se dočtete v sekci PROPOZICE. Tak s kým se uvidíme na startu? Nezpomeňte, startujeme 4. 9. 2019 v Odolově. Přijďte včas :)


1_Qayron - Středeční pohár 2019
2_BP Lumen - Středeční pohár 2019
3_Barta.bike - Středeční pohár 2019
3_Bike4U - Středeční pohár 2019
3_SR Suntour - Středeční pohár 2019
3_teasi - Středeční pohár 2019
4_crono - Středeční pohár 2019
6_kinetic - Středeční pohár 2019
7_weldtite - Středeční pohár 2019
8_tf2 - Středeční pohár 2019
9_dirtwash - Středeční pohár 2019
1_Koolstop - Středeční pohár 2019
2_Kovys - Středeční pohár 2019
5_pitrs - Středeční pohár 2019
6_blue fly - Středeční pohár 2019
7_loko trutnov - Středeční pohár 2019
7_redpoint - Středeční pohár 2019
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2019
1_Úpice - Středeční pohár 2019
KH Kraj - Středeční pohár 2019

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz