Aktuálně

 1    2  3  4  5  6  7  8  9   ... >  

23.10.2021 Zakončení Středečáku 2021

Zakončení Středečáku 2021

Včera v podvečer jsme společně udělali pomyslnou tečku za 26. ročníkem Středečního poháru horských kol. Vám všem, kteří jste celé září bojovali na tratích i mimo ně, nebo jste byli jen doprovodem někoho ze závodníků moc děkujeme a jsme rádi, že se na závody středečáku každý týden vracíte. Děláme to všichni hlavně pro dětské kategorie, aby si měli kde zazávodit a společně se potkat. Snad tohle má smysl. A ty rozzářené dětské oči včera byli nejvíc. Obrovský dík patří všem ředitelům závodů, kteří pro vás letošní tratě ve volném čase připravili, bez nich by to nešlo. Jsou to Míša Bergmann, Míra Tlamka, Karel Sádlo, Tomas Čada, Véna Hornych, Petr Sulzbacher a Petr Kohoutek. A další obrovský díky Honzovi Kolajovi a jeho týmu za letošní čipové měření, je to velký posun vpřed. Společnou fotku v tričkách "v záři reflektorů" nám poslal Honza Holan, díky za ní, další fotky budou následovat. Užívejte krásný podzim, bavte se v zimě, těšte se na jaro, a v létě snad budeme moci se všemi pořadateli připravovat Středeční poháru horských kol 2022. Díky moc!!!


20.10.2021 Aktualizace vyhlášení

Aktualizace vyhlášení

Ahoj bajkeři, bajkerky a bajkerčata. Už v pátek vás všechny srdečně zveme na vyhlášení letošního středečáku do Police nad Metují do Pellyho domy. Sál otevřeme v 18. hodin, kdo má zaplacený celý seriál, tak od 18:30 do 20:00 dostane večeři, vy ostatní si můžete drobné občerstvení - i včetně guláše - zakoupit na místě. Va 20:00 vyhlásíme letošní středečák, předáme ceny a vylosujeme tombolu. Pak se budeme bavit a o půlnoci snad půjdeme domů spát. Přijet můžete vy všichni, ať už jste odzávodili celý seriál, nebo jen některý ze závodů, nebo jste jen doprovod některého ze závodníků. Prostě si uděláme příjemnné zakončení sezony, než nám napadne sníh abudeme se zase těšit na jaro. Těšíme se na vás!


14.10.2021 Středečák 2021 je za námi

Středečák 2021 je za námi

Letos to uteklo nějak rychle.  Než jsme se rozkoukali, "středečák" 2021 je minulostí. Výsledky z posledního závodu jsou tady, a celkové výsledky pak najdete pod tímto odkazem. Fotky z posledního závodu tradičně nafotil Honza Holan, jem u díky za perfektní servis. 7 závodů je za námi, jasní jsou vítězové, které oceníme už příští týden v pátek 22.10. v 18:00 v Polici nad Metují. Zváni jste vy všichni, bude připravené drobné občerstvení a i vy, kdo jste si nezaplatili celý pohár, nezůstanete o hladu a žízni, jídlo a pití bude možné i zakoupit. Těšíme se! Večírek ukončíme důstojně, protože druhý den se běží tradiční Hronov - Náchod.


1.10.2021 Jdeme do finále

Jdeme do finále

Další závod - v Pítrsovicích je za námi, kompletní výsledky jsou na sportchallenge.cz, fotky od Honzy Holana jsou tady. Příští týden nás čeká velké finále v Adršpachu. Zároveň máme potvrzený čas a místo na celkové vyhlášení výsledků, do diářů si zapište datum 22.10. v 18:00 v Pellyho domech v Polici nad Metují. Podrobnosti přineseme příští týden. Hezký víkend v sedle kola!!! 


23.9.2021 Středečák pokračoval závodem v Hronově

Středečák pokračoval závodem v Hronově

Dalším kole letošního "středečáku" byl Hronov. Tradiční trasa od Vény Hornycha. Výsledky jsou na webu sportchallenge, stejně jako průběžné pořadí seriálu. Fotky od Tomáše Sulzbachera jsou tady, od Honzy Holana pak tady. Příští týden se sejdeme určitě za krásného počasí na Zděřině u "Pítrsáků" Určitě se máte na co těšit. 


10.9.2021 3. kolo - Pálenka

3. kolo - Pálenka

Ahoj všem - Pálenka, ani vy jste nezklamali. Díky. Výsledky závodu jsou tadyprůběžné výsledky poháru pak na tomto odkazu. Vaše změny, co jste poslali e-mailem jsme s Honzou ze Sportchallenge zapracovali, tak snad teď je všechno tak, jak má být. Fotky z Pálenky nám poskytnul Honza Holan - díky za to. Další skvělá fotogalerie je pak od Tomáše Sulzbachera tady.  Příští týden jsou naplánovaný Teplice nad Metují, a tradiční koupaliště. Těšte se!


6.9.2021 Nové fotky z Odolova

Nové fotky z Odolova

Další fotogalerie z Odolova nám poslal Honza Holan. Nejmenší děti najdete tady, a starší děti a start dospěláků je pak na tomto odkazu. Honzo, díky za to. Už ve středu pokračujeme dalším kolem na Pálence, tratě pro vás připravuje Karel Sádlo a jeho tým. On-Line přihlášky včetně platby jak na závod, tak na celý seriál běží až do středečních 14:00, a je to poslední možnost přihlásit se na celý seriál. Mějte hezké dny v sedle kola! 


3.9.2021 Odolov je za námi

Odolov je za námi

Ahoj, závody na Odolově už jsou za námi, určitě jste výsledky našli na webu Sportchallenge, kdo ne, tak tady je odkaz. Naprosto luxusní fotky jsou z dílny Tomáše Sulzbachera tady. Zaktualizované výsledky průběžného pořadí seriálu najdete pak tady. Jestli jste se někdo našel špatně ve výsledcích, nebo v průběžném pořadí, napište prosím stručný e-mail na pohar@bplumen.cz, budeme se snažit to s Honzou ze Sportchallenge co nejrychleji opravit. Příští týden pokračujeme ve Rtyni na Pálence, počasí má vydržet luxusní, tak doražte. Hezký víkend všem!


31.8.2021 Přihlášky na Středečák 2021

Přihlášky na Středečák 2021

Ahoj všem, první závod je za námi - letos jsme netradičně začínali na Lesák Cupu na Bohdašíně. Jeho výsledky, které překlopíme na hodnocení Středečního poháru 2021 najdete na tomto odkazu. Mrzí nás, že ne všichni jste se mohli zúčastnit vyhlášení výsledků a tomboly, uděláme všechno pro to, aby letos vyhlášení proběhlo už standardně. Ostatní závody už budou následujících 6 střed odpoledne, začínáme zítra na Odolově.  Propozice závodu najdete tady.  Co je ale úplně nové je přihlašování na závody. Když jste se přihlásili na Lesák Cup, nejste automaticky přihlášeni na další závody Středečního poháru. To můžete udělat na tomto odkazu. Na Odolov, ale i další závody se můžete přihlásit a zaplatit startovné vždy do 14:00 ve středu. Na místě přihlášky neumíme. Přihlásit se můžete buď jen na první závod - Odolov, a následně se můžete přihlašovat individuálně na další jednotlivé závody, nebo vám systém nabídne i přihlášku na celý seriál. Co je důležité - v profilu si zaktualizovat velikost trička, pokud ho dětem (v případě přihlášky na celý seriál zdarma), nebo sobě - chcete objednat. Zítra má být konečně zase lepší počasí, tak si přijeďte zazávodit na tradiční baštu "středečáku". Závod pro vás připravuje Míra Tlamka a jeho tým. Hezký den!  


19.8.2021 Vyhlášení 2020 a

Vyhlášení 2020 a

Ahoj bajkerky, bajkeři a bajkerčata. Ty roky nějak poslední dobou běží rychleji, než dřív. Je tady zase podzim, čas Středečního poháru v Jestřebích horách a okolí. Určitě jsme si to všichni všechno představovali úplně jinak. A 25. ročník „středečáku“ měl být původně oslavou cyklistiky tady v kraji. No člověk míní, příroda mění. Ale byla tohle vlastně příroda? Určitě prosím přijměte za nás jednu obrovskou omluva VÁM VŠEM, že to tak dlouho trvalo, že jsme vás všechny do poslední chvíle napínali, ale popravdě sami jsme nevěděli, jak to to udělat tak, aby to celé bylo dobře. Různých variant jak vyhlásit loňský ročník bylo několik, i zvažování, jestli další ročník jo, nebo ne. Přece jen nás je na to čím dál tím míň, každý toho má až nad hlavu, posunulo nás ale to, že „středečák“ můžeme dělat s dalšími kamarády s Odlova, Ádru, Teplic, Police, Hronova a Kostelce. A nakonec jsme se v teamu všech pořadatelů Středečního poháru horských kol domluvili, že loňský trochu nešťastný ročník vyhlásíme v sobotu 28.8. hned po skončení Lesák Cupu na Bohdašíně v cca 16:00. Kromě vyhlášení a předání cen tam proběhne i tombola a dostanete i svoje trička s motivem 25. ročníku. Snad vám všem – hlavně dětem – ještě budou. Kdyžtak budeme improvizovat. A Lesák Cupem zároveň zahájíme netradičně Středeční pohár horských kol pro rok 2021. Lesák bude i samostatným závodem s individuálně nastaveným startovným, a samostatným vyhlašováním. Výsledky Lesák Cupu se pak budou počítat do celkového hodnocení středečního poháru 2021. Další lokality najdete v menu ZÁVODY. Kompletní propozice na rok 2021 včetně přihlášek zveřejníme v pondělí 23.8. Na některé nucené změny se snad ale můžete těšit – tak prozradíme zatím že Závody budeme měřit čipy – sporchallenge.cz – přinese to ulehčení nám, i vám a veškeré registrace i platby budou pouze on-line. Přihlásit se a zaplatit pak můžete každou středu těsně před závodem do 14:00 hodin. Díky za všechno, TĚŠÍME SE NA VÁS


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz