Aktuálně

<   1   2    3  4  5  6  7  8  9   ... >  

3.11.2020 Aktuální informace!

Aktuální informace!

Dobrý den, ahoj, vám všem. Je nám líto, že jsme vás takhle dlouho napínali. Pořád jsme věřili, že se situace nějakým zázrakem uklidní a že budeme moci zbylé dva závody dojet a letošní jubilejní 25. ročník “středečáku” dokončit. Ale v současné situaci je to prostě nemožné. Ač neradi, tak bohužel musíme letošní ročník předčasně ukončit. Co se týká celkových výsledků, nikdy to nebude pro všechny zúčastněné ideální, ale po domluvě v týmu Středečního poháru s rozhodčími jsme se rozhodli, že budeme počítat 4 nejlepší výsledky z pěti odjetých závodů, nejhorší výsledek se tak škrtá. A ačkoli jsme letos po letech navýšili cenu startovného, nevyčerpanou část bohužel není v našich silách vracet. Víc peněz tak letos dáme do cen závodníkům, a aby na svoji výhru mohl dosáhnout každý, tak také do cen do tomboly a na závěrečném vyhlášení posílíme i občerstvení pro každého z vás. A slíbená pamětní trička Blue Fly se taky připravují. Hned jak se se situace v České republice uklidní a jak to bude možné, banket pro vás připravíme, i kdyby to mělo být až na jaře příštího roku. Všichni doufáme, že příští rok bude po všech stránkách mnohem lepší a že si to společně na 26. ročníku “středečáku” užijeme! Pedálu zdar!   7.10.2020 Informace ke zrušeným závodům!

Informace ke zrušeným závodům!

Bajkeři a bajkerky! Na základě vašich dotazů jsme si opravdu lámali hlavu nad tím, jestli závody můžeme dojet dle plánu a nebo musíme počkat, jak se situace bude vyvíjet a jaká další opatření a nařízení budou. Přímo ze Svazu cyklistiky jsme ale dostali jasnou informaci, že Středeční pohár bohužel nesplňuje parametry pro pořádání akce pro 130 lidí, takže tuto středu 8. 10. ani ve středu 14. 10. se závody nejedou! Sledujte webové stránky a facebookové stránky Bajkování v Jestřebích horách, kde budeme vkládat aktuální informace hned, jak budeme vědět něco nového. Tahle situace není příjemná nikomu, ale uděláme maximum pro to, abychom závody dojeli ještě letos.5.10.2020 Rtyně v Podkrkonoší

Rtyně v Podkrkonoší

Na včerejší bajkovou neděli jsme měli objednaný trochu jiný počasí a klobouk dolů všem, kteří přijeli a zazávodili si. Sešlo se vás totiž úžasných 170, kteří se vydali na promáčenou a probahněnou trať, ale všichni šlapali, co to dalo. Výsledky včerejšího závodu najdete tady. Fotogalerii najdete tady a tady. Co se týká týmových výsledků, tak ty brzo taky vložíme, pracujeme na nich. Tuto ani příští středu závody nejedeme a jak to bude dál, vás budeme včas informovat, podle aktuální situace.1.10.2020 Police nad Metují

Police nad Metují

Včerejší závod v Polici nad Metují se jel po několikadenním vydatném dešti, a tak i tratě podle toho vypadaly. Na start se postavilo opět mnoho závodníků jak z řad dětí, tak dospělých a profesionálních bajkerů. To, že každý dojel se suvenýrem v podobě bahna naprosto všude, nikomu nevadilo a neodradilo ho to od maximálního výkonu. Výsledky včerejšího závodu najdete tady a fotografie jsou opět rozděleny do dvou částí a to tady a tady. Nezapomeňte, že další závod jedeme už tuhle neděli 4. 10. ve Rtyni v Podkrkonoší! Časový harmonogram najdete tady. Další fotogalerii od Jana Holana si můžete prohlédnout tady.
1.10.2020 Neděle ve Rtyni!

Neděle ve Rtyni!

Letošní „Středečák“ je prostě takový nestandardní. Už začínáme tušit, že minimálně dva další závody na Pálence a v Hronově nebudeme mít možnost v běžném režimu připravit. Jak to bude dál nemůžeme teď vůbec odhadnout. Protože ale chceme vám dát možnost co nejvíc závodů odjet, narychlo jsme se dneska rozhodli udělat v poslední možný běžný den - v neděli - závod ve Rtyni v Podkrkonoší na Pálence. Sobota je plná jiných závodů, v neděli si přivstaneme, a odpoledne už budeme zase doma s rodinama. Jasně, že nemůžeme obšťastnit všechny z vás, je to hodně narychlo, a ne každému se to hodí, ale v neděli ráno se na vás všechny, kdo přijedete, těšíme. Díky vám všem za pochopení. Přesný časový harmonogram najdete TADY!
29.9.2020 Posunutý start v Polici!

Posunutý start v Polici!

 

Bajkeři a bajkerky, nezapomeňte, že už zítra posouváme start závodu v Polici nad Metují. Kancelář závodu je posunuta o půl hodiny a otevírá už v 15:00 a první závodníky odstartujeme už v 15:30. Nezapomeňte s sebou dobrou náladu :) Tak zítra na Zděřině.


24.9.2020 Teplice

Teplice

Včera jsme startovali v Teplicích a i když to měl být oficiálně čtvrtý závod, závodili jsme teprve po třetí. Je fajn, že se situace uklidnila a my si tak mohli užít parádní bajkové odpoledne ještě za teplého počasí. Tratě pro děti byly sice náročnější, ale všichni to zvládly na jedničku. Výsledky najdete tady, průběžné výsledky tady. Povedlo se nafotit hodně fotek a ty si můžete prohlídnout tady a tady. Nezapomeňte, že příští závod už o hodinu posouváme, všechny starty a jejich posuny najdete v propozicích. Tak se těšíme příští středu v Polici. Pedálu zdar!21.9.2020 Pokračujeme v Teplicích!

Pokračujeme v Teplicích!

Bajkeři a bajkerky, připravte svoje kola a sejdeme se po týdenní pauze zase na startu. Pokračujeme podle plánu a tentokrát se uvidíme v Teplicích nad Metují. Oficiálně tedy jedeme třetí závod a stále máte možnost se přihlásit na celý seriál pomocí on-line formuláře. Opatření která jsme zavedli v podobě roušek a dezinfekcí stále platí, chceme přeci dojet všechny závody v pohodě a ve zdraví :) Nezapomeňte na dobrou náladu a uděláme si prima odpoledne. Tak ve středu a pedálu zdar!


15.9.2020 Aktualizace webu

Aktualizace webu

Ahoj všem, i když jsme se dneska společně měli potkat na třetím závodě v Adršpachu, je k tomu naprosto ideální bajkový počasí a moc jsme se tam těšili, museli jsme tenhle závod odsunout. Není to jednoduché rozhodnutí, jsou jeho zastánci i odpůrci, je tisíc různých scénářů jak to všechno může pokračovat. Většina z vás to chápe a za to vám moc děkujeme! Pevně věříme, že příští týden v Teplicích už budeme pokračovat s co nejmenšími omezeními. Mezitím se nám ale podařilo rozchodit počítač, zaktualizovat web, takže nově najdete fotky co jsme nafotili v Odolově a v Červeném Kostelci. Zaktualizované jsou i průběžné výsledky a to tady. Hodně se ptáte na slavnostní vyhlášení a datum. Hned jak budeme chytřejší a budeme vědět, kdy seriál závodů dojedeme, můžeme plánovat termín slavnostního vyhlášení. Takže sledujte naše webovky a vše se dozvíte včas. Věříme, že se celá aituace uklidní a my si zase užijeme parádní odpoledne a večer :)


14.9.2020 Adršpach v novém termínu!

Adršpach v novém termínu!

Bajkeři, bajkerky a bajkerčata. I přes veškerá opatření na minulém závodu, musíme zrušit závod ve středu 16. 9. v Adršpachu. Nepíše se nám to snadno, ale současná situace nás ovlivnila mnohem víc, než jsme předpokládali. Někteří z nás se potkali s lidmi, kteří bohužel onemocněli na Covid-19  a v žádném případě nechceme ohrozit kohokoliv z vás a vašich blízkých. Proto jsme se domluvili s pořadateli v Adršpachu na přesunutí závodu, a to na konec celého seriálu 21. 10. 2020. Jak se bude vše vyvíjet uvidíme a dáme vám včas vědět. Budeme vás informovat jak na našich webových stránkách, tak na FB stránkách “Bajkování v Jestřebích horách”. Celá situace nás mrzí, těšili jsme se na společně strávené středy, ale je to v zájmu nás všech, abychom celý seriál mohli dokončit a sejít se na slavnostním vyhlášení. Tím se posouvá i přihlášení na celý seriál online a to až do 22. 9. 2020. Potom už nebude možné přihlásit se na celý seriál. V případě jakýchkoli dotazů pište na pohar@bplumen.cz. Děkujeme za pochopení a pedálu zdar!


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz