Aktuálně

<   1  2   3    4  5  6  7  8  9   ... >  

10.9.2020 Výsledky z Červeného Kostelece

Výsledky z Červeného Kostelece

 !!!  UŽ JSOU NA SVĚTĚ  !!!

 

Ahoj bajkerky, bajkeři, určitě všichni čekáte na výsledky ze včerejšího závodu, ale zatím vám je nemůžeme ukázat. Důvodem není, že bychom nechtěli, ale večer začal stávkovat počítač, ve kterém je všechno nahrané. Za vznikou situaci se omlouváme, na nápravě pracujeme, držte nám i tomu zmíněnému počítači palce. Díky


8.9.2020 Aktuální opatření na Středečním poháru horských kol

Aktuální opatření na Středečním poháru horských kol

Přestože okres Trutnov patří i nadále k regionům s nejnižšími počty nakažených obyvatel, všude okolo nás se mluví o nástupu druhé vlny nákazy. Proto přistupujeme se souborem opatření, která přispějí především k vaší ochraně a eliminují případné riziko nákazy na hromadné akci. Prosíme tedy všechny účastníky seriálu závodu Středečního poháru a jejich doprovodu, aby dodržovali už od závodu v Červeném Kostelci následující: V průběhu konání akce prosíme o dodržování rozestupů a to min. 2 m. Toto platí i v kanceláři závodu. Neshlukujte se ve skupinkách ani mimo kancelář závodu.Při vstupu do areálu prosíme o nasazení roušek popřípadě o nasazení jiné ochrany obličeje od všech účastníků akce i samotných závodníků. BEZ POKRÝVKY ÚST NEVSTUPUJTE DO AREÁLU ZÁVODU! Při samotném závodu není potřeba mít roušku. Prosíme o důsledné používání desinfekčních prostředků, které budou v areálu rozmístěny. Do kanceláře závodu vstupuje pouze jednotlivě, v ideálním případě vyřešte v kanceláři startovné za celou rodinu, kamarády, nebo tým. I když i pro nás nejsou tyto opatření příjemná, důsledným dodržováním snad budeme moci společně jubilejní 25.ročník Středečního poháru dotáhnout až do úplného závěru. Společně to zvládneme!3.9.2020 Odolov

Odolov

Máme za sebou první závod "Středečáku" a byl to fakt mazec. Po jarní odmlce v hromadných akcích byli všichni natěšeni a připraveni šlápnout do pedálů. Na startu se sešlo přes 240 závodníků všech věkových kategorií, tentokrát startovalo i hodně dětí v kategorii odrážedel. Počasí bylo parádní, trať trochu promáčená, ale všichni dojeli do cíle v pořádku. Fotogalerii ze závodů doplníme co nejdřív. Další závod nás čeká v Červeném Kostelci a to už 9. 9. Stále máte možnost přihlásit se online na celý seriál a zúčastnit se tak slavnostního vyhlášení, které bude v Polici nad Metují, tak jako v předchozích letech.


22.7.2020 Startujeme!

Startujeme!

Připravit kola a v září šlápneme do pedálů! Letos odstartujeme jubilejní 25. ročník Středečního poháru opět pod hlavičkou Qayron. První závod nás čeká už 2. 9. v Odolově Pokud chcete být součástí, tak neváhejte a přihlásit se můžete už teď on-line a to rovnou na celý seriál, který se pojede v sedmi různých městech. Přihlásit se můžete i na místě a to jak na celý seriál, tak na jednotlivé závody. Rozpisy jednotlivých závodů najdete v kategorii ZÁVODY a ceny startovného v kategorii PROPOZICE. Pojďme společně dohnat to, co nám v období jara chybělo a sejděme se společně na prvním startu! Pedálu zdar


4.11.2019 Slavnostní zakončení

Slavnostní zakončení

Letošní seriál jsme zakončili nejlépe, jak jsme mohli. V sobotu jsme si společně zazávodili na olympiádě, kterou pro vás připravila celá parta kolem Petra Sulzbachera "Pítrsáci" a jim patří velké díky za skvělou přípravu nejen závodu, ale i za večerní vyhlášení, které jsme tak mohli uskutečnit v Pellyho domech. Atmosféra byla skvělá celé odpoledne i přes upršené počasí. Děti si mohli zasoutěžit na jednotlivých stanovištích a po splnění úkolů si společně opéct buřty. Po ukončení olympiády jsme se přesunuli do Pellyho domů, kde už bylo vše nachystané na slavnostní vyhlášení. Při vstupu každý dostal tričko s tématikou letošního "středečáku" a zábava mohla začít. Na úvod nechybělo skvělé vystoupení baletek a baleťáku, které si pro vás připravili opět Pítrs Bikes. Byl to nezapomenutelný zážitek :) Zazpívali jsme si bikerskou hymnu, vyhlásili ty nejlepší ve všech kategoriích a těšili se na bohatou tombolu, kde hlavní cenou bylo kolo značky Qayron. A jak to celé probíhalo se můžete podívat tady. Všem pořadatelům, sponzorům, ředitelům závodů děkujeme a těšíme se na vás všechny zase za rok na startu! Pedálu zdar.


17.10.2019 Hronov

Hronov

Máme za sebou poslední závod 24. ročníku seriálu horských kol Qayron Cup, jehož záštitu nám poskytl náměstek hejtmana Královehradeckého kraje Ing. Aleš Cabicar a my mu tímto moc děkujeme. Na včerejším startu se sešlo 176 závodníků a závodnic. Tratě byly technicky náročné a vzhledem k tomu, že bylo po dešti, tak zároveň kluzké. Naštěstí to všichni zvládli bez větší újmy. Na výsledky můžete mrknout tady a celkové výsledky pak tady. Fotogalerii najdete zde a zde. Nezapomeňte, že nás čeká poslední nebodovaný závod v Polici nad Metují a to už 2. 11. Časový harmonogram najdete tady. Tak pedálu zdar!


14.10.2019 Závěrečný sranda závod a vyhlášení poháru (Pítrsiáda v Pellyho domech)

Závěrečný sranda závod a vyhlášení poháru (Pítrsiáda v Pellyho domech)

Nezapomeňte, už 2. 11. 2019 nás čeká slavnostní vyhlášení celého seriálu Qayron Cup Středečního poháru, a to v Pellyho domech, v Polici nad Metují. Vše ale odstartujeme již v poledne parádním závodem, který se ponese v duchu „PÍTRSIÁDY, kde se zdokonalíme v různých sportovních i nesportovních disciplínách. Chybět nebude slavnostní nástup, zapálení „pítrsiádních ohňů“, občerstvení, opékaní buřtů …. Jedna velká prosba, letos přijeďte v dresech svých oddílů, kola dle uvážení, mohou být standartní, retro nebo i kosmická.  

A až si užijeme těchto radovánek a ohně dohoří, přesuneme se do Pellyho domů, kde proběhne slavností vyhlášení celého poháru. Těšit se můžete i na zlatý hřeb večera v podání pořadatelů. Přesný časový harmonogram naleznete v sekci „Vyhlášení výsledků“. Těšíme se na společně strávenou bajkovou sobotu. Bližší informace najdete tady.


11.10.2019 Police nad Metují

Police nad Metují

Tak a je to zase tady. Bikerské stezky pomalu zapadávají listím a sezóna se blíží k úplnému závěru. Předposlední závod se jel v Polici nad Metují...počasí moc nepřálo a cesty byly rozbahněné. I tak se nás sešlo necelých 180. Výsledky najdete tady a celkové výsledky tady. Nezapomeňte na poslední závod ve středu v Hronově. Má být hezky, tak si užjeme závěr celého seriálu Qayron Cup. Pedálu zdar!


3.10.2019 Červený Kostelec

Červený Kostelec

Návrat do Červeného Kostelce byl upršený, počasí moc nepřálo, ale i přesto se nás sešlo přes 190 závodníků všech věkových kategorií. Děti se se zmoklou tratí popasovaly parádně a byla to tak pro ně perfetní výzva. Fotografie si můžete prohlédnout ve dvou složkách tady a tady. Výsledky z daného závodu najdete zde. Průběžně vkládáme i výsledky týmové soutěže. Čekají nás poslední dva bodované závody. Tak si zapište do kalendáře další středu v Polici nad Metují. Pedálu zdar!


26.9.2019 Adršpach

Adršpach

Středečák se přehoupl do své druhé poloviny a nás v "Ádru" zastihl pravý podzim. Chvílemi pršelo, ale i přes to se nás na startu sešlo přes 180 závodníků včetně odrážedel. Fotogalerie je rozdělena do dvou částí tady a tady. Výsledky jednotlivých kategorií najdete tady a celkové výsledky tady. Příští týden se vracíme po letech do Červeného Kostelce. Snad nám počasí bude přát a my si užijeme parádní závod. Tak přijďte :)


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz