Aktuálně

<   ... 4  5  6  7   8    9  10  11  12   ... >  

6.9.2016 Seznam přihlášených

Seznam přihlášených

Do prvního závodu letošního středečního poháru zbývá pár hodin. Tady zjistíte, zda Vaše přihláška došla v pořádku. Seznam je aktuální k dnešní desáté hodině. Připomínáme závodníkům mladším 15 let nutnost odevzdat při prvním závodě souhlas zákonného zástupce, stahujte zde. Trať klasického odolovského okruhu je označena. Počasí na zítra objednáno. Parkování jako vždy podél cesty k base. Kancelář závodu je otevřena od 15:30. Prosíme všechny závodníky, aby přijeli zítra včas, abychom v klidu zvládli registraci a vše proběhlo k úplné spokojenosti.    


26.8.2016 Pohár je připraven, registrace spuštěna

Pohár je připraven, registrace spuštěna

První závod letošního Středečáku se pojede 7. 9. v Malých Svatoňovicích na Odolově. Pak každou další středu až do 19. 10. V kalendáři najdete dva nové závody - Teplice nad Metují a Trutnov trails. Propozice jsou aktualizovány, termínovka doplněna a registrace spuštěna. Pokud si chcete užít pohár s celou parádou, doporučujeme zaregistrovat se předem pomocí on-line formuláře. Rozhodli jsme se toto zvýhodnit nižším startovným. To bude letos 700,- Kč pro dospělé a mládež a 400,- Kč pro děti. V případě registrace až na místě bude o 100,- Kč více. V ceně startovného na celý seriál je i kvalitní funkční tričko od BlueFly. 


15.11.2015 Oficiální video letošního ročníku

Oficiální video letošního ročníku

Tak už jsme konečně rozmotali film z letošního ročníku poháru a vložili ho do kyberprostoru. Omlouváme se za zdržení. Podívat se na něj můžete přímo tady


29.10.2015 Poslední závod a vyhlášení už v sobotu

Poslední závod a vyhlášení už v sobotu

Už tuto sobotu (31.10.) se pojede poslední nebodovaný závod letošního Středečního poháru horských kol a udělá tak definitivní tečku za druhou desetiletkou seriálu. Nezpomeňte na masky a převleky, ty nejlepší opět odměníme! No a večer se sejdeme v úpickém městském sále na slavnostním vyhlášení, které bude letos ještě o něco slavnostnější. Přeci jen kulatiny jsou jednou za 5 až 10 let. A vemte si taneční střevíce, protože letos bude po odmlce opět následovat ples bikerů jako za starých dobrých časů. K tanci nám bude hrát náchodská kapela Pro radost.


15.10.2015 Kdo měl blatníky, byl král

Kdo měl blatníky, byl král

Kdo měl včera na Pálence blatník, ten na to vyzrál. Kdo měl blatníky oba, tak vyhrál. Kdo měl blatníky tři, nebo dokonce víc, ten byl král.... Pak se ještě hodilo světlo, nejlépe halogenové, i takový závoďák se našel. Jak jsem si dneska přečetl na FB jednoho zúčastněného týmu: počasí bylo vskutku luxusní, vytrvalý déšť, hluboké kaluže a teplota 7°C (prostě klasické počasí SP z minulých let). Na start se tak postavili opravdu jen „srdcaři“ nebo závoďáci, kteří ještě o něco jeli. V některých kategoriích se tak jelo jen ve třech nebo ve čtyřech. Trať byla postavená suprově, jezdivé pasáže, prudká stojka, točky kolem stromu i kořenité pasáže. Prostě klasická Pálenka a trať pro bikery. Děkujeme. Díky obtížnosti a počasí to byl pro některé závodníky časově nejdelší letošní závod, ale třeba děti si kaluže vyloženě užívali. Jak to včera dopadlo, najdete na stránkách závodu na Pálence, spočítané jsou i celkové výsledky Středečního poháru horských kol pro rok 2015. Doplněná je i fotogalerie včerejšího závodu a do diáře si zapište datum sobota 30.11. kdy nás čeká nebodovaný závod v Úpici a po něm slavnostní vyhlášení celého poháru v městském sále v Úpici. 


12.10.2015 Poslední závod na Pálence

Poslední závod na Pálence

Pálenka otevírala letošní ročník, Pálenka ho i zakončí. Ve středu nás čeká poslední bodovaný závod letošního ročníku. Trať bude ale úplně jiná, než kde jste závodili v září, start i cíl bude u vodojemu, jako v loňském roce. Parkujte prosím podél příjezdové cesty od "Devíti křížů" směrem na Pálenku, a po obou stranách cesty k vodojemu. Trasu závodu najdete v přiložené mapce, tentokrát se proženete přes oba lomy, a vyšlápnete si i legendární výjezd od Páslerů. Nezapomeňte přijet včas, kompletní program je posunutý o půl hodiny dopředu. 


30.8.2015 Přihlas se na celý pohár předem

Přihlas se na celý pohár předem

Jestli se chystáš na všechny závody Středečního poháru, doporučujeme přihlásit se předem pomocí on-line přihlášky. Usnadníš tím práci sobě i pořadatelům. V kanceláři závodu pak stačí jen zaplatit startovné. V ceně startovného je kromě účasti na všech 7 závodech také pamětní tričko, které letos dodá firma Blue Fly (tričko není možné získat jiným způsobem) a vstupenka s místenkou a večeří na závěrečném slavnostním vyhlášení, které bude letos spojené s bikerským plesem. Uzávěrka on-line přihlášek je 24 hodin před závodem a přihlásit se můžeš až do 3. závodu. Startovné na celý pohár zaplatíte při pravním startu, ale na každém dalším závodě je nutné se znovu odprezentovat.


4.11.2014 Vyhlášení letošního

Vyhlášení letošního

Sobotní závěrečný nebodovaný závod v maskách zakončil letošní "středečák". Vítězem byl tentokrát každý, kdo si nějakou masku připravil a závodil v ní. Navečer se v úpické sále vyhlašoval 19. ročník Středečního poháru Apache bike4u cup 2014. Přišlo vás tolik, že se příště už snad zase budeme muset přesunout na Sychrov do sálu Juty. Snad se vám letošní ročník líbil, na příští jubilejní 20. ročník zkusím zase připravit nějaké novinky. Fotky ze závodu i z vyhlášení najdete ve fotogalerii.   


17.10.2014 Článek z Trutnova

Článek z Trutnova

Článek ze závodu v Trutnově a fotogalerii najdete na webu trutnovinky.cz


15.10.2014 Je dobojováno!

Je dobojováno!

Posledním závodem na trutnovské Paradráze, který byl druhou letošní premiérou, skončil 19. ročník Středečního poháru horských kol - Apache Bike4u Cup 2014. Na startu se sešlo 139 závodníků a jak se komu dařilo se podívejte do výsledků. Známé je již také konečné pořadí celého seriálu v jednotlivých kategoriích. Ve fotogalerii najdete fotky od Honzy Dudka a Hany Maršíkové. Teď už nás čeká pouze závěrečný nebodovaný závod a slavnostní vyhlášení výsledků, které se uskuteční v sobotu 1. listopadu v Úpici.


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz