Aktuálně

<   ... 5  6  7  8   9    10  11  12  13   ... >  

3.9.2014 19. Středeční pohár odstartoval v Pálence

19. Středeční pohár odstartoval v Pálence

V místě svého vzniku dnes odstartoval 19. ročník Středečního poháru horských kol. Za příjemného počasí se sešlo úctyhodných 154 závodníků což je na úvod poháru velmi pozitivní. Nejvíce novinek čekalo na nejmenší závodníky - nové rozdělení do kategorií a nové rozdělení do startu. A jak to všechno dopadlo se podívejte do výsledků. Fotografie zpracujeme a zveřejníme do víkendu. Další závod se jede ve středu 10. 9. v Červeném Kostelci na Skalce. Těšit se můžete na již tradiční hravou trať, kterou pro vás letos připravuje Míša Bergman.


30.8.2014 Středeční pohár odstartuje první zářiovou středu

Středeční pohár odstartuje první zářiovou středu

Ve středu 3. září odstartuje 19. ročník Středečního poháru horských kol - Apache Bike4u cup 2014. Pvní závod se pojede tradičně ve Rtyňské Pálence, kde celý seriál v roce 1996 začal. Dva nové závody a více dětských kategorií jsou hlavními novinkami letošníh ročníku. Podrobné informace najdete v propozicích poháru. Přihlásit se můžet on-line pomocí registračního formuláře. Ulehčíte tím práci sobě i pořadatelům. Pozor, místo startu a cíle je nově u vodárny. Více viz detail závodu.


4.8.2014 Středeční pohár 2014 - termíny

Středeční pohár 2014 - termíny

Pedálu zdar, než přineseme kompletní informace o letošním Středečáku, tak zde jsou zatím alespoň termíny jednotlivých závodů. Letos budou staronově všechny závody opět pouze ve středu. Začínáme 3. září ve Rtyňské Pálence a následovat bude dalších 6 závodů až do 15. října. Těšit se můžete na dva nové závody v Trutnově a Adršpachu. Více informací přineseme již brzy.


24.10.2013 19.10.2013 zakončení poháru v úpici

19.10.2013 zakončení poháru v úpici

A osmnáctý ročník Středečního poháru horských kol 2014 už je za námi. Začali jsme ještě v srpnu na Pálence, následovaly klasické závody na Bohdašíně a Na Skalce v Kostelci, potom byly dva úplně nové závody na Zděřině a na Haldě, tradiční Havlovice a poslední novinka v podobě vypečeného Hronova. Nové závody nepochybně oživily letošní rok a doufáme, že se i vám změny líbily. Vrátili jsme se i k nebodovanému závodu v Úpici před vyhlášením celkových výsledků. V žákovských kategoriích dojeli na prvních třech místech Alvin Tomášek, Marek Míl a Matěj Mikšík, v dospělých kategoriích závod ovládli Michal Benda, Onřej Pína a Michal Bergmann. Ale to přece vůbec není důležité. Důležité je, že jste si ho všichni užili, jak dokládá fotogalerie i video od Martina Šupicha. Večer pak v sále v Úpici došlo k předáním cen nejlepším a snad zase za rok na viděnou.....


18.10.2013 Nebodovaný závod a vyhlášení výsledků

Nebodovaný závod a vyhlášení výsledků

Tak a je to zase tady. Bikerské stezky pomalu zapadávají listím a sezóna se blíží k úplnému závěru. Tečku za tou letošní, alespoň u nás v Podkrkonoší, udělá závěrečný nebodovaný závod Středečního poháru a slavnostní vyhlášení výsledků v Úpici. Obojí se uskuteční tuto sobotu 19. října. Start závodu je ve Rtyňce (tam kde se jezdil závod v posledních letech) od 15 hodin a pojede se na cca 2 km dlouhém nenáročném okruhu. Připraveny budou také okruhy pro přípravku a předškolní. Vyhlášeni budou nejlepší 3 závodníci v absolutním pořadí a odměněni budou také závodníci s nejoriginálnějším převlekem. Takže dresy tentokrát nechte doma :) Pro závodníky starší 18 let bude při průjezdu do 2. kola připravena osvěžovačka dechu a pro ty mladší teplý čaj a sladkosti. Startovné je pro všechny zdarma! Pokud se budete chtít před vyhlášením výsledků osprchovat, bude možnost tak učinit v tělocvičně ZŠ Úpice Lány. Počasí má být příznivé  a tak se těšme na pohodové sobotní odpoledne. Pedálu zdar!


2.10.2013 Poslední závod poháru v Hronově

Poslední závod poháru v Hronově

Další nový a zároveň poslední závod letošního Středčního poháru se dnes jel v Hronově u hřbitova a jeho pořadatelem byl všem dobře známý Véna Hornych a jeho parta pořadatelů MTB Trilogy. Véna si pro závodníky připravil velmi atraktivní okruh se spoustou technických pasáží jako sjezd skály, medvědí past nebo průjezd roklí se skoky a lávkami. Závodníci měli možnost na trati trénovat už od minulého týdne a bylo vidět že dost z nich toho využilo. Na startu se jich sešlo přes 120 a kdo si s nástrahy hronovského okruhu poradil nejlépe se dozvíte ve výsledcích.  Studovat už můžete také aktualizované  celkové výsledky poháru, doplněná je i fotogalerie a podívat se můžete i na video, které natočil a sestříhal p. Jiří Zima. Děkujeme.


25.9.2013 Středeční pohár se blíží do finále

Středeční pohár se blíží do finále

Předposlední dějství letošního Středečáku se odehrávalo v Havlovicích. Nejen fyzickou ale i technickou připravenost téměř 120 závodníků prověřila krásně hravá trať, kterou pro nás připravil ostřílený pořadatel Míra Duch. Jak to vše dopadlo se dozvíte ve výsledcích a sledujte také průběžné výsledky. Počasí nám opět přálo a nezmokli jsme ani tentokrát. Tak snad to vydrží i na poslední závod v Hronově, který se jede příští středu 2.10. Pozor, starty všech kategorií jsou o půl hodiny dříve než dosud a to z důvodu brzké tmy. Zároveň byhom vás chěli informovat, že Běh na kraví horu ze seriálu Běžecké vršky je přesunut ze středy na čtvrtek 3.10. Vše ostatní platí dle původních propozic. 


16.10.2012 Vyhlášení výsledků poháru tuto sobotu

Vyhlášení výsledků poháru tuto sobotu

V sobotu 20. října se v Městském sále Úpice odehraje slavnostní vyhlášení výsledků Středečního poháru horských kol 2012. Oceněni budou nejlepší závodníci v 16 kategoriích a také všichni závodníci, kteří odjeli alespoň pět závodů. Zároveň budou vyhlášeny celkové výsledky poháru mládeže KH kraje. Po předání cen a vylosování závodnické tomboly se bude po roční pauze opět tančit, takže si nezapomeňte střevíce. Country a folk pecky nám bude celý večer hrát kapela Hvězda jasná. Vstup na vyhlášení i zábavu je zdarma pro závodníky i doprovod. Zábava je otevřena veřejnosti a tak se můžou přijít rozloučit se sezónou všichni příznivci cyklistiky.


27.9.2012 Babí léto v Radvanicích.

Babí léto v Radvanicích.

Po dlouhé době jste zase vytáhli na kolo kraťasy a krátké rukávy. V Radvanicích pokračoval Středeční pohár horských kol APACHE BIKE4U CUP 2012 svým šestým závodem. Startovalo 102 bikerek a bajkerů a závod jste si v babím létě snad užili. Už jsou známé výsledky závodu, pomalu se rýsují i průběžné výsledky celého poháru, které naznačují, kdo se letošní podzim stane králem Jestřebích hor. Na trati tradične fotil Honza Dudek, můžete mrknout do fotogalerie. Příští středu nás čeká finálový závod na Pálence, POZOR!!!, všechny časy se posunují o půl hodiny dopředu, abyste dojížděli za světla. Tak zase za týden...


24.9.2012 Mlha na Bohdašíně

Mlha na Bohdašíně

V sobotu jete museli Bohdaším opravdu hledat. Ne, že byste nevěděli, kde je, ale po propršeném ráně se zabydlela nad svahy Jestřebích hor mlha. Taková, že by se dala krájet. Na Bohdaším nakonec našlo cestu 88 z vás. Vítězem opět Michal Kaněra, jak jste dopadli vy, se dozvíte z výsledků závodu a aktualizovali jsme i průběžné výsledky celého poháru. Na trati fotil Honza Dudek, fotky už jsou na světě. Ve středu nás čeká klasicky středeční závod, v Radvanicích u hasičárny. Má být krásně.


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz