Aktuálně

<   ... 4  5  6  7  8  9   10    11  12  >  

6.10.2008 AKTUÁLNÍ INFORMACE O ZÁVĚREČNÉM VYHLÁŠENÍ A PARTY

AKTUÁLNÍ INFORMACE O ZÁVĚREČNÉM VYHLÁŠENÍ A PARTY

V sobotu 18. října se v sále úpické Juty uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků BP Lumen Bike4u Cupu 2008. Trofeje pro nejlepší v jednotlivých kategoriích se již brousí, trička pro všechny, kteří odjeli alespoň 5 záodů (žáci 4), se šijou a štáb pracuje na střihu videa z letošního ročníku. Vyhlašovací ceremoniál doplní vystoupení rtyňské taneční skupiny Refflexive a světová premiéra filmu "Středeční pohár 2008". Vstup na akci je zdarma pro závodníky s 5 a více záody, pro ostatní je vstupné 50,- Kč. Od osmi hodin je sál přístupný široké veřejnosti, protože se zde uskuteční první ročník podzimní Bujaré Úpice. Vystoupí kapely Konec Koncu, Joska, Skapollo a úpiční Wishmasters. Vstupné je za 60,- do 21 h a za 80,- po 21 h.


2.10.2008 Pohárová Rtyně

Pohárová Rtyně

Tak to máme za sebou..... Ještě se uvidíme na závěrečný party v sobotu 18.10. a pak si užívejte zimu, sníh, led, bundy a čepice, každoranní škrabání oken u aut, teplo u krbu, nebo u kamen... Já se těším. Včera teda nebylo ideální počasí, přesto se vás sjelo docela dost. Výsledky byly na stránkách už večer, zaktualizujeme a přepočítáme celkové výsledky, doplnili jsme i fotogalerii a pak se budeme moct uložit k tomu zimnímu spánku. A až z něj procitneme, tak zase začneme něco připravovat. Jo a samozřejmě Aleš a jeho rodina fotili taky!!! Na banket pro vás připravujeme dotazníky, kde se budete moct vyjádřit k letošnímu ročníku, co se vám líbilo, nebo nelíbilo, a co chcete změnit, případně upravit. Tak zas někdy...


26.9.2008 Deštivá Úpice

Deštivá Úpice

Ve středu si za poctivýho podzimního počasí našlo do Úpice na mírně pozměněnou trasu 134 z vás vytrvalých cyklistů a cyklistek. Závod jednoduchej asi moc nebyl, počasí nám taky nepřálo, ale na vašich výkonech se to naštěstí moc neprojevilo. Ve výsledkách se snad najdete, průběžný pořadí přepočítáme, technika občas zazlobí (aspoň se máme na co vymlouvat). Fotogalerii doplňujeme, veselý závodící cyklista Aleš Vaníček taky fotil, ale hlavně k nám zavítala internetová televize-js.cz, a na vaše reakce se můžete podívat tady. Příští tejden zakončíme ve Rtyni na Žabárně čtvrtmaratónem. Mapa je ke stařžení tady. See you...


22.9.2008 Klasika na Bohdašíně naposledy

Klasika na Bohdašíně naposledy

Nevím jak vám, ale mě v sobotu na Bohdašíně zima byla. Babí léto prej už nepřijde, ale ve středu má bejt prej líp, než dneska, tak se uvidíme ve Rtyňce na klasickým místě. Chtěli jsme vám připravit úplně novou trasu na úplně novým místě, ale nakonec jsme se museli vrátit na trasu nad firmu BP LUMEN na Sychrově. To na Bohdašíně se příští rok chystá úplná změna místa startu a cíle, a asi trasa sdozná určitých změn. Máte se na co těšit, už jenom +-363 dnů. No a jak to v sobotu pro vás dopadlo se dozvíte tady, začít kalkulovat už můžete s průběžnými výsledky. Fotogalerii jsme taky doplnili, další fotky jsou tady a ještě jednu fotogalerii ze soboty pro vás připravujeme. Tak ve středu v Úpici....


17.9.2008 1/4 maratón v Radvanicích

1/4 maratón v Radvanicích

Středeční pohár si ve středu 17. září odbyl další premiéru v podobě nového závodu. Jel se zde 1/4 maratón dlouhý 18 km, jehož trasa vedla přes hřeben Jestřebích hor. Na startu se sešlo 167 závodníků a dle reakcí některých v cíli se tento typ závodu osvědčil. Bohužel byl dnešní závodní den poznamenán problémem s vyznačením trasy žáovských kategorií a tak zhruba polovina startovního pole špatně odbočila a sjela z trati. Z důvodu regulérnosti celého poháru jsme se rozhodli dnešní závod dotčených kategorií (Žáci a Žákyně I a II) anulovat. Těmto kategoriím se budou do celkového hodnocení započítávat 4 závody. Původně jsme chtěli zařadit náhradní zkrácený závod v sobotu na Bohdašíně (po hlavním závodě), ale vzhledem k tomu, že se v neděli jedou další závody v Josefově, kterého se většina žáků zúčastní, jsme se rozhodli závod zcela zrušit. Za vzniklou situaci se všem omlouváme. Podobná věc se nám stala poprvé za celou třináctiletou historii poháru. VÝSLEDKY ZÁVODU / PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY.  Další várku luxusních fotek vám připravil Zdeněk Šulc, který umí jednou rukou řídit motorku a druhou rukou fotit.


11.9.2008 V Markoušovících se závodilo s chronometrem

V Markoušovících se závodilo s chronometrem

Druhou zářijovou středu se jel třetí závod letošního ročníku BP Lumen Bike4u cupu. Tentokráte byla na programu časovka do vrchu, kterou si zkusili všechny kategorie kromě předškolní. Přípravka se utkala na trase dlouhé 700 m, žáci jeli asi 3 km a ostatní pak stoupali přes 5 km. Nejrychleji se na hřeben Jestřebích hor dostal Michal Kaněra před Jiřími Bergerem a Friedlem. Nejrychleší vrchařkou se stala Petra Tlamková. Kompletní výsledky jsou zde. Sledujte také průběžné pořadí. Nářez fotek najdete tady, nebo tady. Další závod se jede za týden - jednookruhový 1/4 maratón se startem i cílem v Radvanicích u lyžařského vleku.


8.9.2008 Fotky ze Středečního poháru od Aleše Vaníčka

Fotky ze Středečního poháru od Aleše Vaníčka

Na foto stránkách Aleše Vaníčka najdete kromě spousty dalších galerií také obrázky z obou dosavadních závodů BP Lumen Bike4u cupu 2008. FOTKY ŽABÁRNA / FOTKY ODOLOV


4.9.2008 Na Odolově bylo konečně hezky

Ve středu 3.9. se jel druhý závod Středečního poháru 2008. Po několika letech, kdy se jel tento závod za nevlídného počasí nám letos bylo konečně přáno a nad Jestřebími horami svítilo slunce. Na start se postavilo 191 závodníků. Mezi muži zvítězil Jiří Friedl před Michalem Kaněrou a Tomášem Doležalem. Ženám dominovala Tereza Jansová. Kompletní výsledky najdete zde. Příští závod se jede ve středu 10.9. - časovka do vrchu z Markoušovic na Paseky. PŘIDÁNY PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY PO 2. ZÁVODĚ!


1.9.2008 Středeční pohár odstartoval

Středeční pohár odstartoval

Poslední srpnovou sobotu odstartoval letošní Středeční pohár MTB. Za slunného a teplého počasí se na start závodu postavilo 172 závodníků, pro které byla připravena zcela nová trasa. Závod byl vyhlášen také samostatně jako XC Rtyňská Zvonice a na kompletní výsledkový přehled se můžete podívat sem. Další závod se jede ve středu 3.9. na Odolově.  Přidány fotky z prvního závodu!


26.8.2008 První závod již tuto sobotu!

První závod již tuto sobotu!

V sobotu 30. 8. se pojede první závod letošního Středečního poháru MTB. Místem konání je rtyňská žabárna a pro závodníky je připravena zbrusu nová trasa. Tento závod bude jako jediný vyhodnocen také samostatně. Jede se totiž jako náhrada za jarní odložený závod XC Rtyňská zvonice. Podívejte se na mapu závodu a podrobný rozpis. Doporučujeme přihlásit se na celý pohár pomocí on-line formuláře. Ušetříte tak nejen čas, ale také peníze. A nám tim usnadníte práci se zadáváním dat do výsledkového programu!


1_Apache - Apache Bike4u Cup 2014
2_BP Lumen - Apache Bike4u Cup 2014
3_Barta.bike - Apache Bike4u Cup 2014
3_Bike4U - Apache Bike4u Cup 2014
3_SR Suntour - Apache Bike4u Cup 2014
3_teasi - Apache Bike4u Cup 2014
4_crono - Apache Bike4u Cup 2014
6_kinetic - Apache Bike4u Cup 2014
7_weldtite - Apache Bike4u Cup 2014
8_tf2 - Apache Bike4u Cup 2014
9_dirtwash - Apache Bike4u Cup 2014
1_Koolstop - Apache Bike4u Cup 2014
2_Kovys - Apache Bike4u Cup 2014
5_pitrs - Apache Bike4u Cup 2014
6_blue fly - Apache Bike4u Cup 2014
7_loko trutnov - Apache Bike4u Cup 2014
7_redpoint - Apache Bike4u Cup 2014
9_trutnov_trails - Apache Bike4u Cup 2014
1_Úpice - Apache Bike4u Cup 2014
KH Kraj - Apache Bike4u Cup 2014

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz