prosim, je mozne se nejak dostat k tricku - stredecniho poharu? V sobotu, na nebodovany zavod, jsme se bohuzel nedostavili.

28.10.2017 23:23:29

Komentář vložil Petr

26.10.2017 14:04:33

Komentář vložil Honza

Děcka z kategorie odrážedel budou pozvána na pódium a odměněna. Ale bez vyhlašování pořadí. Honza

24.10.2017 14:16:45

Komentář vložil Radek

Dobrý den, bude v rámci celkového vyhlášení v sobotu vyhlášena i kategorie odrážedel? Děkuji

24.10.2017 07:39:31

Komentář vložil Libor

Díky za info...dustuduji pravidla do příští sezóny

23.10.2017 08:21:14

Komentář vložil Lenka

jen pro info, je to v propozicích a v pravidlech! závod končí projetím vítěze kategorie cílem!

20.10.2017 21:29:24

20.10.2017 12:41:42

Zdravím...jen pro info...Dominik Šustr z kategorie 8-9 let by poslední závod dojel, ale to by někdo musel říct že se pojedou všechny kola před startem a ne až po dokončení prvního kola. Dominik už byl s kolem u auta neboť díky "promyšlené" trati dostal kolo před dokončením prvního kola po vystání fronty před sjezdem. Sjezd byl dobrý, ale bohužel moc brzy. Teď už je to jedno...ale jinak díky za serii závodů a těšíme se za rok.