Aktuálně

<   1  2  3   4    5  6  7  8  9   ... >  

20.9.2019 Teplice

Teplice

Středa v Teplicích byla už krásně podzimní. Na startu se nás sešlo přes 180. Tratě byly technicky náročné, ale všichni zabojovali a užili jsme si tak krásné odpoledne. Výsledky najdete tady a fotogalerie je rozdělena do dvou částí, tady tady. Další závod pojedeme v Adršpachu, tak doražte!


16.9.2019 Pálenka

Pálenka

Ve středu 2. září 2019 se jel druhý závod Středečáku a to na Pálence ve Rtyni v Podkrkonoší. Ředitel závodu nachystal absolutně skvělé podmínky v podobě krásného počasí a skvělých tratí. Sešlo se nás neuvěřitelných 236 bajkerů a bajkerek. Výsledky závodu najdete tady. Prohlídnou si můžete fotogalerii jak dětí, tak dospělých. Těšíme se, že se uvidíme již tuto středu v Teplicích a to minimálně ve stejném počtu! Ještě stále máte šanci přihlásit se na celý seriál a to jak online, tak na místě.


6.9.2019 Odolov

Odolov

Ve středu jsme se po roce opět sešli na startu Středečního poháru a odstartovali jsme tak seriál sedmi závodů. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a proto se nás sešlo krásných 211 bajkerů a bajkerek všech věkových kategorií. Výsledky z prvního závodu najdete tady. Fotogalerii najdete tady. Stále máte možnost přihlásit se na celý seriál online. Děkujeme všem za úžasné odpoledne a krásnou atmosféru a sejdeme se opět ve středu, tentokrát ve Rtyni v Podkrkonoší.


8.8.2019 Začínáme!

Začínáme!

Necelý měsíc nás dělí od prvního závodu seriálu Středečního poháru, letos poprvé nazvaného Qayron Cup 2019. Pokud chcete být součástí a užít si parádní podzim na kole, v sedmi různých městech, každou středu, tak není nic jednoduššího, než se přihlásit. On-line přihlášky na celý seriál najdete tady. Kdo chce ušetřit na startovném a ušetřit si starosti s vyplňováním přímo na místě, ať neváhá a přihlásí se. Závodníky mladší 18ti let prosíme vzít si s sebou Souhlas zákonného zástupce, který najdete tady a odevzdáte na místě při registraci. Startovné na celý seriál je 400 Kč pro děti a 700 Kč pro dospělé. Co vše je v ceně a o kolik je dražší přihlášení až na místě se dočtete v sekci PROPOZICE. Tak s kým se uvidíme na startu? Nezpomeňte, startujeme 4. 9. 2019 v Odolově. Přijďte včas :)


9.11.2018 Video z Pohádkového lesa

Video z Pohádkového lesa

Určitě jste si všimli, že v sobotu mezi vámi v lese běhala jedna nepohádková postava s kamerou v ruce. Byl to Dušan Mihalečko a ten pro vás všechny natočil a sestříhal video Pohádkový bajkový les - snad se tam najde každá poháková postava, nebo maska, která v sobotu na Zděřině byla. A jestli ne, tak nezoufejte, rok uteče jako voda, a zase se sejdeme. Hezkou zimu v sedle kola. PEDÁLU ZDAR!


5.11.2018 Pohádkový les

Pohádkový les

Užili jste si v sobotu Pohádkový les? Velké poděkování patří celé partě okolo Pítrs Bikes nejen za závod, ale i za večerní vyhlášení výsledků. Les na Zděřině se odpoledne a navečer proměnil v pohádku. Potkat jste mohli Pata a Mata, králíky z klobouku, Křemílka a Vochomůrku, vlka s Karkulkou, perníkovou chaloupku a spoustu dalších pohádkových postav a rekvizit. V nefalšovaném starověkém hradu jste mohli ochutnat pravou pohádkovou Pizzu (díky Pizza Don Peppe), zajíst ji pravými pohádkovými koláčky (díky Kvíčerovské pekárně) a zapít pohádkovým čajem, kávou a svařákem (díky Pítrs Bikes). Závodit přišli Sněhurka a sedmdesát trpaslíků, Teletubbies, potkali jsme tam ovečku, berušku, krokodýla, jednorožce i dalmatina. Prostě pohádkový a zvířecí les, jak má být. I na večerním slavnostním vyhlášení vítězů to bylo bezchybně zorganizované od týmu Pítrs Bikes. Prostě luxus. Fotky najdete ve fotogalerii, video bude co nevidět. Poděkování patří všem pořadatelům, ředitelům závodů i těm, kdo jim s tím pomáhali, sponzorům, a hlavně vám všem - závodníkům. Byli jste skvělí. Díky, díky, díky. Tak zase za rok :-D


3.11.2018 Pohádkový bajkový les

Pohádkový bajkový les

V sobotu 3. 11. 2018 se pojede poslední nebodovaný závod - Pohádkový bajkový les, který se bude letos konat nově v Polici nad Metují, Zděřině. Součástí bude také závěrečné vyhlášení a banket, který se bude konat v Pellyho domech.

Závodní kancelář pro vás bude v sobotu otevřena od 13:30 a start prvního závodu proběhne ve 14:30. Více informací o závodu najdete ZDE. Připravte si originální obleky, masky či doplňky v pohádkovém stylu, ty nejlepší budou odměněny! Během závodu je také zajištěno občerstvení pro všechny ve formě teplého čaje, sladkostí a pizzy. Závěrečné vyhlášení výsledků a banket bude probíhat od 17:00 v Pellyho domech. Těšíme se!


18.10.2018 Hronov

Hronov

Máme za sebou poslední závod Středečního poháru, který se konal v Hronově. Na start se za krásného počasí postavilo 169 závodníků. Tratě byly technicky náročné, ale všichni to zvládli na výbornou. Fotogalerii najdete tady. Výsledky jednotlivého závodu najdete zde a celkové výsledky tady, kde najdete i výsledky týmové soutěže, kteoru vyhrál tým Pítrs bikes team s 2322 body! Na druhém místě se umístil tým Apache Loko Trutnov s 2300 body a třetí pozici obsadil tým MTB Spartak Vrchlabí s 2091 body. Gratulujeme! :) Teď už nás čeká jen společné setkání 3. listopadu v Pellyho domech v Polici nad Metují, kde proběhne slavností vyhlášení a celkové zakončení 23. ročníku. Těšíme se a pedálu zdar!


11.10.2018 Police nad Metují

Police nad Metují

Letošní ročník Středečního poháru je opravdu vyvedený. I v půlce října jsme odstartovali za krásného teplého počasí a účastníků bylo 191. Tentokrát jsme „bajkovali“ na trasách v Polici nad Metují, kde se společně setkáme i 3. listopadu na slavnostním vyhlášení v Pellyho domech. Na fotografie ze včerejšího závodu se můžete podívat ZDE. Výsledky tu a celkové výsledky tady, kde najdete i týmovou soutěž.


4.10.2018 Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem

Máme za sebou další středu a poprvé ve Dvoře Králové. I přes to, že počasí nebylo zrovna ideální a chvílemi pršelo, na start se postavilo 168 závodníků a závodnic a věříme, že si každý vychutnal nové trasy, které byly vedeny z větší části v lese. Fotogalerii ze závodů si můžete prohlédnout zde. Výsledky včerejšího závodu najdete tady a celkové výsledky tady. Za týden se uvidíme v Polici nad Metují a těšíme se na vaši účast.  


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz