Aktuálně

<   ... 2  3  4  5   6    7  8  9  10   ... >  

18.10.2013 Nebodovaný závod a vyhlášení výsledků

Nebodovaný závod a vyhlášení výsledků

Tak a je to zase tady. Bikerské stezky pomalu zapadávají listím a sezóna se blíží k úplnému závěru. Tečku za tou letošní, alespoň u nás v Podkrkonoší, udělá závěrečný nebodovaný závod Středečního poháru a slavnostní vyhlášení výsledků v Úpici. Obojí se uskuteční tuto sobotu 19. října. Start závodu je ve Rtyňce (tam kde se jezdil závod v posledních letech) od 15 hodin a pojede se na cca 2 km dlouhém nenáročném okruhu. Připraveny budou také okruhy pro přípravku a předškolní. Vyhlášeni budou nejlepší 3 závodníci v absolutním pořadí a odměněni budou také závodníci s nejoriginálnějším převlekem. Takže dresy tentokrát nechte doma :) Pro závodníky starší 18 let bude při průjezdu do 2. kola připravena osvěžovačka dechu a pro ty mladší teplý čaj a sladkosti. Startovné je pro všechny zdarma! Pokud se budete chtít před vyhlášením výsledků osprchovat, bude možnost tak učinit v tělocvičně ZŠ Úpice Lány. Počasí má být příznivé  a tak se těšme na pohodové sobotní odpoledne. Pedálu zdar!


2.10.2013 Poslední závod poháru v Hronově

Poslední závod poháru v Hronově

Další nový a zároveň poslední závod letošního Středčního poháru se dnes jel v Hronově u hřbitova a jeho pořadatelem byl všem dobře známý Véna Hornych a jeho parta pořadatelů MTB Trilogy. Véna si pro závodníky připravil velmi atraktivní okruh se spoustou technických pasáží jako sjezd skály, medvědí past nebo průjezd roklí se skoky a lávkami. Závodníci měli možnost na trati trénovat už od minulého týdne a bylo vidět že dost z nich toho využilo. Na startu se jich sešlo přes 120 a kdo si s nástrahy hronovského okruhu poradil nejlépe se dozvíte ve výsledcích.  Studovat už můžete také aktualizované  celkové výsledky poháru, doplněná je i fotogalerie a podívat se můžete i na video, které natočil a sestříhal p. Jiří Zima. Děkujeme.


25.9.2013 Středeční pohár se blíží do finále

Středeční pohár se blíží do finále

Předposlední dějství letošního Středečáku se odehrávalo v Havlovicích. Nejen fyzickou ale i technickou připravenost téměř 120 závodníků prověřila krásně hravá trať, kterou pro nás připravil ostřílený pořadatel Míra Duch. Jak to vše dopadlo se dozvíte ve výsledcích a sledujte také průběžné výsledky. Počasí nám opět přálo a nezmokli jsme ani tentokrát. Tak snad to vydrží i na poslední závod v Hronově, který se jede příští středu 2.10. Pozor, starty všech kategorií jsou o půl hodiny dříve než dosud a to z důvodu brzké tmy. Zároveň byhom vás chěli informovat, že Běh na kraví horu ze seriálu Běžecké vršky je přesunut ze středy na čtvrtek 3.10. Vše ostatní platí dle původních propozic. 


16.10.2012 Vyhlášení výsledků poháru tuto sobotu

Vyhlášení výsledků poháru tuto sobotu

V sobotu 20. října se v Městském sále Úpice odehraje slavnostní vyhlášení výsledků Středečního poháru horských kol 2012. Oceněni budou nejlepší závodníci v 16 kategoriích a také všichni závodníci, kteří odjeli alespoň pět závodů. Zároveň budou vyhlášeny celkové výsledky poháru mládeže KH kraje. Po předání cen a vylosování závodnické tomboly se bude po roční pauze opět tančit, takže si nezapomeňte střevíce. Country a folk pecky nám bude celý večer hrát kapela Hvězda jasná. Vstup na vyhlášení i zábavu je zdarma pro závodníky i doprovod. Zábava je otevřena veřejnosti a tak se můžou přijít rozloučit se sezónou všichni příznivci cyklistiky.


27.9.2012 Babí léto v Radvanicích.

Babí léto v Radvanicích.

Po dlouhé době jste zase vytáhli na kolo kraťasy a krátké rukávy. V Radvanicích pokračoval Středeční pohár horských kol APACHE BIKE4U CUP 2012 svým šestým závodem. Startovalo 102 bikerek a bajkerů a závod jste si v babím létě snad užili. Už jsou známé výsledky závodu, pomalu se rýsují i průběžné výsledky celého poháru, které naznačují, kdo se letošní podzim stane králem Jestřebích hor. Na trati tradične fotil Honza Dudek, můžete mrknout do fotogalerie. Příští středu nás čeká finálový závod na Pálence, POZOR!!!, všechny časy se posunují o půl hodiny dopředu, abyste dojížděli za světla. Tak zase za týden...


24.9.2012 Mlha na Bohdašíně

Mlha na Bohdašíně

V sobotu jete museli Bohdaším opravdu hledat. Ne, že byste nevěděli, kde je, ale po propršeném ráně se zabydlela nad svahy Jestřebích hor mlha. Taková, že by se dala krájet. Na Bohdaším nakonec našlo cestu 88 z vás. Vítězem opět Michal Kaněra, jak jste dopadli vy, se dozvíte z výsledků závodu a aktualizovali jsme i průběžné výsledky celého poháru. Na trati fotil Honza Dudek, fotky už jsou na světě. Ve středu nás čeká klasicky středeční závod, v Radvanicích u hasičárny. Má být krásně.


23.8.2012 Apache Bike4u Cup 2012 startuje 1. září

Apache Bike4u Cup 2012 startuje 1. září

V sobotu 1. září odstartuje 17. ročník Středečního poháru horských kol, který se každoročně koná v cyklistice zaslíbenému regionu Jestřebí hory. Letos se pojede pod novým názvem APACHE BIKE4U CUP 2012. V období babího léta se pojede celkem 7 cross country závodů, které jsou určeny závodníkům všech věkových i výkonnostních kategorií. Vypsáno je celkem 16 kategorií od předškolních (od 3 let) po veterány (nad 50 let). Seriál zahájí zcela novým závodem v Červeném Kostelci, který pro vás připravil biker Michal Kaněra. Opět je vypsána soutěž týmů, kdy se do celkového hodnocení počítá 5 nejlepších výsledků týmu v každém závodě. I letos zůstává možnost přihlásit se předem on-line na pohárovém webu a zaplatit startovné na celý pohár. Ušetříte tím práci a čas pořadatelům i sobě.


9.10.2011 Slavnostní vyhlášení a bonusový závod

Slavnostní vyhlášení a bonusový závod

Závodní část letošního "středečáku" je za námi a čeká nás už pouze ocenit nejlepší závodníky. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 22. října na staronovém místě. Vracíme se totiž do městského sálu v Úpici, kde se závěr seriálu odehrával v začátcích. Sál je ve 2. patře obchodního domu Toman u autobusového nádraží v centru města. Kromě Středečního poháru budou také vyhlášeny výsledky Poháru mládeže KH kraje a bude se samozřejmě losovat i tombola. Začátek programu je v 18 hodin.

Zároveň bychom vás rádi pozvali na nebodovaný bonusový závod, který se pojede odpoledne před vyhlášení v Červeném Kostelci na trati, kterou pro vás připravil Michal Kaněra. Tento okruh pak bude také zařazen do seriálu v příštím roce. Tak si přijďte ještě jednou zazávodit, i když to bude jen pro srandu a čest. Všichni kromě dětí pojedou stejnou trasu dlouhou cca 12 km (3 okruhy) a hodnotit se bude absolutní pořadí. První muž a žena a 16. v celkovém pořadí si vyjedou lahev sektu. Pro předchozí a přípravku budou připraveny speciální tratě a žáci pojedou pouze 1 okruh. Všichni pak v cíli dostanou něco na zub. Nevěšte bika ještě na hřebík a přijeďte si změřit síli napříč kategoriemi.  


30.9.2011 Středeční pohár horských kol 2011 minulostí

Středeční pohár horských kol 2011 minulostí

Ve čtvrtek 29. září jste mohli naposledy v letošním roce bojovat o body do celkového hodnocení Středečního poháru horských kol pro rok 2011. Ještě nás čeká 22. října nebodovaný závod v Červeném Kostelci těsně před slavnostním vyhlášením výsledků, které bude tradičně v úpickém sálu JUTY. Sledujte ale web, dozvíte se některé užitečné informace. Ale zpět k Úpici, starovalo 113 bajkerů a bajkerek, výsledky závodu najdete na stránkách závodu. Zaktualizovali jsme i celkové výsledky poháru. Fotografů se v Úpici sešlo hodně, jejich fotky jsou ve fotogalerii, kterou budeme ještě doplňovat. Pořadatelé by chtěli poděkovat vám všem, kteří jste si na středeční pohár horských kol udělali čas, ať už jako závodníci, doprovod, diváci, nebo jste se na závodech jakoukoli jinou měrou podíleli. Doufáme, že se sejdeme v říjnu na vyhlášení výsledků, a v příštím roce na některé z námi pořádaných akcích.


26.9.2011 Sobotní Bohdašín

Sobotní Bohdašín

V sobotu pokračoval středeční pohár horských kol pátým, předposledním kolem. Po dvou letech, kdy se na Bohdašíně jezdil půlmaraton, připravili pořadatelé okolo Aleše Hrušky klasické XC-čko. Startovalo 114 bajkerů a bajkerek. Jak to dopadlo, najdete ve výsledkách závodu. Zítra pro Vás zaktualizujeme i průběžné pořadí seriálu. Fotky z trati pořídil Zdeněk Šulc. V náhradním termínu ve ČTVRTEK 29.9. na Vás čeká poslední závod v Úpici. Časový rozvrh a mapu závodu najdete zde. Před slavnostním vyhlášením výsledků 22.10. v sále Juty Úpice se můžete těšit na bonusový závod v Červeném Kostelci. Podrobnosti včas zveřejníme.


1_Apache - Apache Bike4u Cup 2014
2_BP Lumen - Apache Bike4u Cup 2014
3_Barta.bike - Apache Bike4u Cup 2014
3_Bike4U - Apache Bike4u Cup 2014
3_SR Suntour - Apache Bike4u Cup 2014
3_teasi - Apache Bike4u Cup 2014
4_crono - Apache Bike4u Cup 2014
6_kinetic - Apache Bike4u Cup 2014
7_weldtite - Apache Bike4u Cup 2014
8_tf2 - Apache Bike4u Cup 2014
9_dirtwash - Apache Bike4u Cup 2014
1_Koolstop - Apache Bike4u Cup 2014
2_Kovys - Apache Bike4u Cup 2014
5_pitrs - Apache Bike4u Cup 2014
6_blue fly - Apache Bike4u Cup 2014
7_loko trutnov - Apache Bike4u Cup 2014
7_redpoint - Apache Bike4u Cup 2014
9_trutnov_trails - Apache Bike4u Cup 2014
1_Úpice - Apache Bike4u Cup 2014
KH Kraj - Apache Bike4u Cup 2014

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz