Aktuálně

<   1  2  3  4   5    6  7  8  9   ... >  

3.10.2018 Dnes ve Dvoře Králové

Dnes ve Dvoře Králové

Tak jsme se dočkali a máme tu další středu a s ní další závody tentokrát ve Dvoře Králové. V tomto městě se pojede poprvé. Více si přečtěte zde.


27.9.2018 Adršpach

Adršpach

Čtvrtá středa v našem poháru se konala v Adršpachu v krásném prostředí s přímým výhledem na skály. I přes ochlazení ,které přišlo, se na start postavilo krásných 170 závodníků. Na fotky se můžete podívat tady. Výsledky ze závodu jsou zde a celkové výsledky tady. Příští středu se na vás budeme těšit poprvé ve Dvoře Králové nad Labem, veškeré informace najdete v propozicích. Nezapomeňte, že začínáme už o hodinu dříve! Budeme se na vás těšit a snad nám počasí bude zase přát.


20.9.2018 Malé Svatoňovice / Odolov

Malé Svatoňovice / Odolov

Jako každou středu v letošním ročníku nám prozatím počasí přálo a bylo opravdu nádherně. Nechat si ujít závod za tak pěkného počasí a v tak krásné přírodě byla opravdu velká škoda. Na závod se postavilo neuvěřitelných 213 závodníků. Fotografie ze závodu si můžete prohlídnout tady. Výsledky z jednotlivého závodu najdete zde a celkové výsledky tady. Těšíme se na další středu, tentokrát v Adršpachu.


18.9.2018 STŘEDA NA ODOLOVĚ

STŘEDA NA ODOLOVĚ

Vypadá to, že nás čeká další krásna a prosluněná středa jako stvořená na bajkování. Neseď teda doma a dojeď za náma na další super závod a vychutnej si s náma skvělou atmosféru, tentokrát v Malých Svatoňovicích na Odolově. Mapu závodu, parkování a další potřebné informace najdeš tady.


13.9.2018 Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Tak jsme se letos konečně dočkali a po předchozích dvou ročnících, kdy nám počasí v Teplicích opravdu nepřálo, to do třetice všeho dobrého vyšlo na jedničku a my měli ideální "bajkové" podmínky. Na start se postavilo 189 závodníků. Děkujeme všem závodníkům, závodnicím, pořadatelům i rodičům za skvělou atmosféru, kterou věříme, že si budeme užívat i další středy. Fotogalerii postupně doplníme. #už jsme ji doplnili# Výsledky ze závodu v Teplicích najdete zde. Celkové výsledky potom tady. Těšíme se zase za týden. Pedálu zdar!


6.9.2018 Rtyně v Podkrkonoší

Rtyně v Podkrkonoší

23. ročník Středečního poháru Apache Cup 2018 jsme zahájili ve Rtyni v Podkrkonoší na Pálence. Krásné počasí přilákalo na start přes 180 závodníků a závodnic z celého kraje. Celý závod proběhl naprosto v pořádku a všichni jsme si tak užili skvělé odpoledne na prvním ze sedmi závodů celého poháru. Výsledky  závodu najdete zde. Fottografie od Jendy Slavíčka si můžete prohlédnout ve fotogalerii a na další závod se těšíme už příští středu v Teplicích nad Metují na koupališti. Pedálu zdar!


20.8.2018 On-Line přihláška 2018

On-Line přihláška 2018

Nic není jednoduššího, než se přihlásit na "Středečák" dopředu! Protože se kvapem blíží první závod, spustili jsme On-Line přihlašování na celý seriál. Kdo chcete ušetřit na startovném, kdo chcete ušetřit nám i vám starosti při přihlašování na prvních závodech, kdo chcete šetřit naše lesy bez použití tištěné verze  přihlášky v místě závodu, využijte On-Line verzi! Jen pro závodníky mladší 18 let prosíme o vytištění, vyplnění, podepsání a dovezení do kanceláře závodu v příslušném místě Souhlas zákonného zástupce. Prosíme o poctivé vyplnění všech údajů, výrazně nám to usnadní vaše zařazení do správné kategorie.  Startovné na celý seriál pak zaplatíte na místě při prezenci k prvním závodu. Starovné na celý seriál je jen 400 Kč pro děti a 700 Kč pro dospělé. Za to dostanete možnost volného startu na všech 7 závodů + jeden bonusový, občerstvení na každém závodě, večeři na závěrečném banketu a hlavně kvalitní tričko české výroby z dílny Blue Fly. Tak chtějte! Pedálu zdar!


16.8.2018

Populární „středečák“ letos opět bude! Jeho třiadvacátý ročník se roztočí už za necelý měsíc, ponese název Apache Cup 2018 a bude mít, stejně jako každý rok sedm závodů. Jak název seriálu napovídá, všechny závody budou ve středu, začínáme 5. 9. ve Rtyni v Podkrkonoší na Pálence tam, kde to celé před lety začalo. Posledním ostrým závodem pak bude 17. 10. Hronov, u hřbitova. Novým závodem a novou lokalitou je 3.10. Dvůr Králové nad Labem. Poslední, nebodovaný, nepovinný závod se samozřejmě taky pojede, v sobotu 3. 11. a nově bude letos v Polici nad Metují, abyste to na start měli blízko z „Ádrkrosu“. Jeho název zní tajemně „Pohádkový les“. Bude vás na něm čekat asi i jedno překvapení, ale to zatím neprozradíme. Ale je jasný, že kdo přijede a pojede, ten neprohloupí. Vyhlášení a závěrečný banket pro vás připraví pořadatelé z Police okolo Pítrse Sulzbachera v Pellyho domech a jestli si vybavujete, jak to tahle partička v posledních letech vždycky roztočila v Úpici, tak se máte na co těšit. Web už pomalu aktualizujeme a brzy přineseme detailní informace k jednotlivým závodům! 


22.10.2017 # 7 - Hronov

Pedálu zdar,

a máme závodní část 22. ročníku Středečního poháru úspěšně za s sebou. Na závěr jsme si zajezdili na jedné z nejtěžších tratí SP, nicméně všichni na to byli po 6 dílech středečních závodů již připraveni a nakonec vše dopadlo výborně a obešlo se bez komplikací. Za což je potřeba Vám všem poděkovat. A jak jste dopadli v posledním závodě zde, jak jste se umístili v celkovém pořadí v poháru zase tady. Již je spočítána i týmová soutěž, konečné pořadí zde. A příští sobotu nás čeká nebodovaný závod a pak hned vyhlášení výsledků poháru a předání cen těm nejlepším v jednotlivých kategoriích. Tak se na vás všechny v sobotu těšíme. Pořadatelé SP  


16.10.2017 # 6 - Zděřina

Pedálu zdar

Již prověřená lokalita posledních SP nás přivítala jednak pěkným počasím, ale hlavně změnou tratí, které se letos jeli "obráceně". Jak jste se s touto změnou vypořádali, zjistíte zde, jak si stojíte v celkovém pořadí poháru před posledním dílem zase tady. Příští závod bude pro letošek tím posledním bodovaným a bude se odehrávat v Hronově u hřbitova, kde si určitě Véna Hornych pro Vás připravil bajkovou lahůdku na závěr letošního SP. Tak neváhejte přijet. A zase se nám změnilo pořadí týmové soutěže, kde tým Redpoint přeskočil o pár bodíků závodníky Loko Trutnov. Tak se těšíme, jak to nejen v týmové soutěži dopadne. 

Místo startu v Hronově najdete na tomto zde.


1_Qayron - Středeční pohár 2020
2_BP Lumen - Středeční pohár 2020
3_Barta.bike - Středeční pohár 2020
3_Bike4U - Středeční pohár 2020
3_SR Suntour - Středeční pohár 2020
3_teasi - Středeční pohár 2020
4_crono - Středeční pohár 2020
6_kinetic - Středeční pohár 2020
7_weldtite - Středeční pohár 2020
8_tf2 - Středeční pohár 2020
9_dirtwash - Středeční pohár 2020
1_Koolstop - Středeční pohár 2020
2_Kovys - Středeční pohár 2020
5_pitrs - Středeční pohár 2020
6_blue fly - Středeční pohár 2020
7_loko trutnov - Středeční pohár 2020
7_redpoint - Středeční pohár 2020
9_trutnov_trails - Středeční pohár 2020
1_Úpice - Středeční pohár 2020
KH Kraj - Středeční pohár 2020

Odkazy

 
Pořadatel: SK BP Lumen Úpice, e-mail: pohar@bplumen.cz